یاد گرفتن رونمایی موس جدید موس بی سیم Razer Lancehead

یاد گرفتن: رونمایی موس جدید موس بی سیم Razer Lancehead

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روسای قوای مقننه و مجریه تفاهم می‌کنند،تصمیم با نمایندگان مجلس است

به گزارش ایسنا، محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا توافقی میان دولت و مجلس جهت عوض کردن ساختار دولت انجام شده، گفت:

روسای قوای مقننه و مجریه تفاهم می‌کنند،تصمیم با نمایندگان مجلس است

روسای قوای مقننه و مجریه تفاهم می کنند،تصمیم با نمایندگان مجلس است

عبارات مهم : زلزله

رییس دفتر رییس جمهور، توافق میان دولت و مجلس جهت عوض کردن ساختار دولت را رد کرد.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا توافقی میان دولت و مجلس جهت عوض کردن ساختار دولت انجام شده، گفت: در جلسه سران قوا راجع به تشکیلات دولت هیچ بحثی نشده هست. رییس کمیسیون اجتماعی مجلس هم با بنده تماس گرفتند و به ایشان هم گفتم که در جلسه سران قوا راجع به این عنوان بحثی نشده هست. این عنوان که میان رییس جمهور و مدیر مجلس بحثی صورت گرفته باشد امری طبیعی است و توافقی صورت نگرفته است آیا که این عنوان به تمامی نمایندگان مجلس بازمی گردد که باید راجع به آن اظهار نظر کنند بعد در اینجا توافق میان روسای مجلس و دولت معنا ندارد بلکه باهم تفاهم می کنند که کارها چگونه پیش رود آیا که تصمیم در این زمینه با مجلس است.

روسای قوای مقننه و مجریه تفاهم می‌کنند،تصمیم با نمایندگان مجلس است

وی در پاسخ به پرسشی راجع به ارائه گزارش هایی در خصوص نابسامانی در توزیع موارد مهم به زلزله زدگان غرب کشور و صحت آن، گفت: ستاد بحران جهت کاستن از نابسامانی ها هر روز جلسه می گذارد و آقای روحانی هم موافقت کردند که وزیر کشور به جای آمدن به جلسات هیئت دولت، جلسات ستاد بحران را تشکیل دهند.

واعظی تاکید کرد: پرسشها و کمبودهایی که در سفر دیروز هیئت دولت به کرمانشاه با آن مواجه شدیم مسئله مدیریت بحران و تامین امنیت و اطلاع رسانی به همه نقاط زلزله زده و ایجاد هماهنگی میان دستگاه های متفاوت بود که در این رابطه امروز در هیئت دولت بحث و تصمیمات مورد نیاز را اتخاذ کردیم.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا توافقی میان دولت و مجلس جهت عوض کردن ساختار دولت انجام شده، گفت:

رئیس دفتر مدیر جمهوری ادامه داد: آنچه که ما در کرمانشاه دیدیم یک همبستگی کامل میان مردم و دستگاه های متفاوت بود حتی میان دستگاه هایی که هیچ ارتباطی با ستاد بحران و پرسشها مربوط به زلزله نداشتند، همه تمام امکانات خود را جهت کمک به هموطنانشان بسیج کرده اند.

وی همچنین به جلسه شب گذشته اعضای شورای اجتماعی کشور در حضور مقام معظم رهبری اشاره کرد و اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی بود و آقای رییس جمهور ابعاد متفاوت آن چه در منویات و مطالبات مقام معظم رهبری مطرح شده است بود را جهت دستگاهها باز کردند تا جهت تحقق آنها برنامه ریزی و کار شود تا در جلسه شش ماه آینده که خدمت مقام معظم رهبری می رسیم بتوانیم گزارشی از تحول در اوضاع آسیب های اجتماعی نظیر اعتیاد و طلاق و پرسشها دیگر ارائه کنیم.

واژه های کلیدی: زلزله | دستگاه | رییس جمهور | مقام معظم رهبری | آسیب های اجتماعی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz