یاد گرفتن رونمایی موس جدید موس بی سیم Razer Lancehead

یاد گرفتن: رونمایی موس جدید موس بی سیم Razer Lancehead

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ترامپ خبرنگار سی‌ان‌ان را از کنفرانس خبری بیرون انداختمشمولان سهام عدالت فقط ۱۰ روز دیگر وقت دارند

تعدادی از مشمولان سهام عدالت تاکنون شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده‌اند؛ در عین حال شرکت شخصی سازی در این مورد اعلام کرده که ۱۵ مردا

ترامپ خبرنگار سی‌ان‌ان را از کنفرانس خبری بیرون انداختمشمولان سهام عدالت فقط ۱۰ روز دیگر وقت دارند

ترامپ خبرنگار سی ان ان را از کنفرانس خبری بیرون انداختمشمولان سهام عدالت فقط ۱۰ روز دیگر وقت دارند

عبارات مهم : شماره

تعدادی از مشمولان سهام عدالت تاکنون شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده اند؛ در عین حال شرکت شخصی سازی در این مورد اعلام کرده که ۱۵ مرداد ماه امسال آخرین وقت ثبت شماره شبای بانکی جهت مشمولان سهام عدالت هست.

به گزارش ایسنا، از ابتدای اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ مشمولان سهام عدالت می توانستند در سامانه سهام عدالت شماره شبای بانکی خود را وارد کنند تا در وقت توزیع سود، شرکت شخصی سازی آن مبالغ را به حساب مشمولان واریز کند.

اما هنوز تعدادی از مشمولان سهام عدالت اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود در این سامانه نکرده اند در نتیجه سودی به حساب آن ها واریز نشده است در ماه های گذشته شرکت شخصی سازی اعلام کرده بود از آن جایی که این مبالغ متعلق به مشمولان است محدودیت زمانی جهت ثبت شماره حساب بانکی در سامانه سهام عدالت نمی گذارد ولی با گذشت یک سال تصمیم بر این شده است که تنها تا نیمه مرداد ماه امسال وقت جهت ثبت این شماره های بانکی وجود داشته باشد.

ترامپ خبرنگار سی‌ان‌ان را از کنفرانس خبری بیرون انداختمشمولان سهام عدالت فقط ۱۰ روز دیگر وقت دارند

پوری حسینی – مدیر شرکت شخصی سازی – در ماه های گذشته اعلام کرد که از سال گذشته سود مشمولانی که شماره حساب خود را در سامانه به درستی وارد کرده بودند واریز شده است هست. شرکت شخصی سازی مشمولان را به ۲۰ گروه دسته بندی و به ترتیب سود سهام عدالت را به حساب آنها واریز کرد. البته تعدادی هم بودند که می گفتند مبلغی بابت سود سهام عدالت به حساب آن ها واریز نشده است.

افرادی که تا کنون شماره شبای بانکی خود را اعلام نکرده و در نتیجه سود سهام عدالت سال مالی ۱۳۹۵ را دریافت نکرده اند در صورتی که اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت کنند کل سود سال مالی ۱۳۹۵ یک جا به حسابشان واریز می شود البته قبل از آن باید شماره حساب آن ها راستی آزمایی شود.

تعدادی از مشمولان سهام عدالت تاکنون شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده‌اند؛ در عین حال شرکت شخصی سازی در این مورد اعلام کرده که ۱۵ مردا

آن طور که شرکت شخصی سازی اعلام کرده سهامدارانی که از محل آورده نقدی، تخفیف و سود سهام در طیِ ۱۰ سال گذشته، در مجموع به ارزش یک میلیون تومان سهام عدالت دارند جهت سال مالی ۱۳۹۵، ۱۵۰ هزار تومان سود دریافت کرده اند و مابقی هم به تناسب همین قیمت ها سود دریافت میکنند.

واژه های کلیدی: شماره | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz